Rada školy

Zloženie Rady školy pri CZŠ Juraja Sklenára v Letanovciach

Predseda RŠ: PaedDr. Alexandra Kotradyová   (zástupca pedagogických zamestnancov)

Podpredseda RŠ: Mgr. Martina Černická          (zástupca pedagogických zamestnancov)

Členovia: Ing. Martin Podolinský                       (zástupca nepedagogických zamestnancov)

Štefan Trojan                                      (zástupca rodičov)

Patrícia Gurecká                                (zástupca rodičov)

Jana Bendíková                                 (zástupca rodičov)

Mária Šefčíková                                 (zástupca rodičov)

Doc. ThLic. Anton Lisník PhD.           (zástupca zriaďovateľa)

Mgr. Marián Sivoň                              (zástupca zriaďovateľa)

Mgr. Alena Mušutová                         (zástupca zriaďovateľa)

-                                                          (zástupca zriaďovateľa)